Strona Główna arrow Wydarzenia arrow Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka
30.10.2019.
20 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Przedszkolaka.
 
W przedszkolu w Huszlewie dzień ten obchodziliśmy 24 września. Upłynął on pod znakiem wspaniałej zabawy, tańców i uśmiechu w pięknie przystrojonych salach. Gośćmi uroczystości byli: pani wicedyrektor Teresa Chwesiuk oraz rodzice z Rady Rodziców. Dzieci zaśpiewały swój hymn „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz wiele innych piosenek, których nauczyły się w przedszkolu. Poczęstunek, który został przygotowany przez nasze kochane Mamy, bardzo smakował przedszkolakom. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały miłą niespodziankę: kolorowankę i balonik.
 
Dzień ten jest wspaniałą okazją do wspólnej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »