Strona Główna arrow Wydarzenia arrow Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
26.11.2019.
Dzień Pluszowego Misia powinno obchodzić każde dziecko - niezależnie od wieku dziecka i od wieku misia, a także jego wyglądu. Z pewnością większość dzieci ma swoje ukochane przytulanki, które towarzyszą im od urodzenia. Wspierają je w trudnych chwilach na początku kariery przedszkolnej, a później te same maskotki odziedziczają ich dzieci. W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy 25 listopada. Każde dziecko przyniosło swoją ukochaną przytulankę, obejrzeliśmy bajkę „Złotowłosa i trzy misie”, a także posłuchaliśmy piosenki pt.: „Jadą, jadą misie”. Dzień ten upłynął w wesołej atmosferze. Pamiętajmy, że ukochany miś nie jest zwyczajną zabawką wykonaną z miękkiego materiału. To zawsze wyjątkowy pluszak, który poprawia humor, jest wiernym przyjacielem, towarzyszem podróży. Jest miękki, kochany, pachnący i można go tulić, kiedy tylko się ma na to ochotę.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »