Strona Główna arrow Aktualności arrow Nie zastąpi Ciebie nikt
Nie zastąpi Ciebie nikt
17.05.2020.
Szanowni Państwo,

Rok 2020 został ogłoszony rokiem św. Jana Pawła II. Dokładnie 18 maja obchodzić będziemy 100. rocznicę Jego urodzin. Z tej okazji Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie przygotował hymn w hołdzie papieżowi o wymownym tytule „Nie zastąpi Ciebie nikt”.

Do nagrania utworu zaproszeni zostali wybitni artyści polskiej sceny muzycznej: Kasia Moś, Dorota Osińska, Natalia Rubiś, Wojciech Cugowski, Marek Piekarczyk, Mateusz Ziółko. Muzykę, do słów Marka Dutkiewicza, skomponował Romuald Lipko - jeden z najważniejszych twórców polskiej muzyki rozrywkowej ostatnich dziesięcioleci.

Zwracamy się z serdecznym zaproszeniem do uczniów, nauczycieli, rodziców,  aby uczcić 100. rocznicę urodzin Patrona szkoły - Jana Pawła II poprzez wspólne śpiewanie tego wyjątkowego hymnu.

Na poniższej stronie znajdują się: podkład muzyczny, tekst oraz nuty.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »