Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Europejski Dzień Języków Obcych
Europejski Dzień Języków Obcych
30.09.2020.
28 i 29 września w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie obchodzony był Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie brali udział w różnorodnych grach i zabawach językowych, quizach wiedzy na temat Anglii, Rosji i Grecji. Uczyli się witać i żegnać w różnych językach, powtarzali łamańce językowe. Dzieci z klas IV - VIII wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym, pt.: „Poznajemy kraje Europy”. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu dowolną techniką plastyczną w formie plakatu wybranego kraju europejskiego. Wszystkie prace uczniów zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie.
 
„Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój nr projektu POWERSE-2019-1-PL01-KA101-064382 pt.: „Profesjonalny nauczyciel konstruktorem marzeń młodych Europejczyków”.

 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »