Razem na święta
28.11.2020.
W dniach 16-27 listopada odbyła się, w ramach ogólnopolskiej akcji „Razem na święta”, zbiórka darów rzeczowych dla dzieci z Domu Dziecka w Maniach. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, zbiórka odbywała się w oddziale zerowym w Szkole Podstawowej oraz w Przedszkolu Samorządowym. Zbieraliśmy środki czystości (takie jak: szampony, płyny do kąpieli, mydła, pasty do zębów, szczoteczki itp.) oraz gry planszowe dla dzieci.
 
Mimo pandemii akcja była bardzo udana. Zebraliśmy min. 26 płynów, 24 szampony, 17 mydeł w płynie, 19 gier planszowych. Wszystkie zebrane rzeczy zostały zawiezione 28 listopada 2020 do Domu Dziecka w Maniach. Radość podopiecznych była bezcenna. Miłym akcentem było również podziękowanie pisemne, jakie Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie otrzymał od dyrektora Domu Dziecka, opiekunów i wychowanków.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »