Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Pod biało-czerwoną
Pod biało-czerwoną
17.12.2020.
Niech maszty z biało-czerwoną rozsiane w całym kraju pokażą nasze przywiązanie do Polski, którą mamy nie tylko w sercu, ale chcemy się nią podzielić budując wspólnotę Rzeczypospolitej. Zapraszam wszystkich do kampanii ,,Pod biało-czerwoną’’ Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Huszlew do oddawania głosów online w ramach akcji Pod biało-czerwoną. Celem tej inicjatywy jest  sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców. Celem tej akcji jest również godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków.
 
Głosy poparcia można oddawać do dnia 31 grudnia 2020 r, godz. 23:59 pod adresem POD BIAŁO-CZERWONĄ .
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »